Faaliyet Alanlarımız

İşletmenizin ve yatırımlarınız enerji ile ilgili alanlarında size katkı sağlayabileceğimiz hizmetlerimiz ile size çok yakınız…

Enerji Tedarik Danışmanlığı

Elektrik ve Doğalgaz tedarik süreçlerinizi sizin adınıza yöneterek doğru fiyat ile güvenilir sözleşme şartlarında satınalma yapmanızı sağlıyoruz.

Tarife Yönetimi

İşletmenizin abone grubuna uygun tarife seçeneklerini yöneterek mevcut tasarruflarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Enerji Verimlilik Projeleri

İşletmenizde; VAP kapsamında hibe ve teşvikler ile enerji etüt çalışması yaparak belirlenen önlemlerin uygulanması sonucu enerji tasarruf potansiyelinizi geri kazandırıyoruz.

Sözleşme ve Şartname Danışmanlığı

Düzenlediğimiz tedarik ihaleleri ile rekabet ortamını oluşturup en doğru fiyatı en güvenli şartname koşullarında temin etmenizi sağlıyoruz.

Mevzuat Danışmanlığı

Mevzuat kapsamındaki teşvik ve muafiyetlerin tesbiti ve uygulanması ile geriye dönük kazanımlarınızı sağlamanın yanında ileriye yönelik maliyetlerinizi de hafifletiyoruz.

Yenilenebilir Enerji Sertifikası Danışmanlığı

İşletmenizde; VAP kapsamındaki hibeler ile enerji etüt çalışmasında belirlenen önlemlerin uygulanması sonucu enerji tasarruf potansiyelinizi geri kazandırıyoruz.

Enerji Depolama Sistemleri

Her elektrik depolama bataryası kapasite, enerji ve güç çıkışı, şarj /deşarj seviyesi, verim ve kullanım ömrü olarak kendine özgü özelliklere sahiptir. Bu farklılıklar nedeniyle yönergeler, kullanım şekilleri, montaj ve muhafaza koşulları ile çalıştırma bakım ve atık yönetim şekilleri de farklıdır. Yenilenebilir kaynaktan yüklenen enerjiyi kullanmak için yalnızca şarj edilebilen bataryalar kullanılmalıdır.

Maden Fizibilite Etüt İşleri

Yer altı ve yer üstü maden ve tabi kaynakların fizibilite ve etütlerinin yapılması, çıkartılması, işletilmesi ve makine ekipman parkuru kurulum süreçlerini yönetmenizde size öncülük ediyoruz. Maden atıklarının temizliği ve depolaması ile ilgili tüm operasyonel ve çevresel süreçleriniz için hizmet veriyoruz.

Talebiniz İçin Bizimle İletişime Geçin