Hakkımızda

 

1987’den beri Enerji ile büyüyoruz…

1987 yılından bugüne enerji sektöründe kamu ve özel şirketler nezdinde uzun yıllar görev almış ve ülkemiz için prestij ifade eden bir çok projede imzası bulunan uzman kadromuz ile enerji sektörünün çeşitli alanlarında danışmanlık faaliyeti vermekteyiz. Uluslararası kurumlara, özel şirketlere ve kamu kurumlarına danışmanlık sağlayan şirketimiz enerjiyi teknik, hukuki ve yenilikçi anlayışla yöneterek kazandırma ilkesi ile hizmet vermeye daima hazır…

Uzmanlık Alanlarımız

Proje Danışmanlığı

Ulusal ve uluslar arası projelerde, deneyimli ve profesyonel destek sağlayarak, projelerin uygulaması ve yönetilmesine yönelik danışmanlık hizmeti veriyoruz.

~

Mevzuat Danışmanlığı

Mevzuat kapsamında var olan haklarınızı tespiti ve geri kazanımını ile ilerleyen süreçlerde gerçekleşecek değişikliklere uyum sürecinin yönetilmesine katkı veriyoruz.

i

Kurumsal Hukuk Danışmanlığı

Şirketlerin tüm ticari süreçlerinin yürütülmesi aşamasındaki kapsayıcı hukuki danışmanlığı sağlıyoruz.

Yatırım ve İşletme Danışmanlığı

Yatırımlarınızın her aşamasında fizibilite, ilerleme ve risk analiz raporları tanzim ederek; işletmenin devreye alınması ve işletilmesi süreçleri de dahil olmak üzere danışmanlık veriyoruz.

Finansman Danışmanlığı

Kurumsal gereksinimlerine en uygun çözümler ile gelişmiş uluslar arası iş ağı ile Türkiye’de uzun vadeli finansman hizmetlerine aracılık ediyoruz.

Etüt ve Raporlama Hizmetleri

İşletmenizde; VAP kapsamında hibe ve destekler ile enerji etüt çalışması yaparak belirlenen önlemlerin uygulanması sonucu enerji tasarruf potansiyelinizi geri kazandırıyoruz.

Neden EPD Enerji

Güvenilir, Uzman Kadromuz

Uzman kadromuzun enerji tasarruf ve verimlilik alanlarındaki tecrübe ve deneyimleri ile işletmenizin detaylı analizi sonucu size sunacağımız danışmanlık yol haritası ile enerji maliyetlerinizi hem geçmişe dönük hem ileriye yönelik azaltarak size ciddi kazanımlar sağlayabiliriz.

Hukuki Destek

Enerji Hukuku konusunda uzman hukuk ekibimizle müşterilerimize yaşanmış, yaşanan ya da yaşanması beklenen olaylar ile ilgili önleyici ve giderici hukuki destek vererek  tüm hukuki süreçleri için bilgilendiriyor ve gerekli olan durumlarda müdahil oluyoruz.

900 Üzerinde İş Bitirme

Enerji sektöründe çeşitli alanlarda kamu ve özel şirketlere gerçekleştirdiğimiz ve ülkemiz için prestij ifade eden bir çok projeyi tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Geçmişten edindiğimiz tecrübe ve birikimler ile her zaman daha iyi hizmet sunma gayreti ve arzusu içerisindeyiz.

İş Etiği ve Felsefemiz

1

Hukuki Öncelik

Önleyici hukuki hizmetlerimizle her zaman önce hukuk prensibi anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını ele alırız.

2

Güvenilir İletişim

Hızlı, şeffaf ve güvenilir iletişim şemsiyesi altında müşterilerimizin süreçlerini takip eder ve yönetiriz.

3

Mükemmelliğe Adanmışlık

Geçmişten edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimiz ile her zaman gelecekte yeni en mükemmelleri sunarız.

Kazanan Abone

Tamamlanan Proje

Uzman Kadro

Hemen Kazanmaya Hazır Mısınız?